Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби подав до Окружного адмінсуду Києва позов про стягнення з «Укрнафти» 547,1 млн гривень податкового боргу.

Як повідомляє Finbalance, 14 серпня Окружний адміністративний суд Києва відкрив відповідне провадження.

Раніше в Офісі великих платників податків ДФС заявили, що за 7 місяців 2019 року загальний податковий борг «Укрнафти» збільшився з 14,6 млрд грн до 15,8 млрд грн. Зокрема 3,5 млрд грн — з податку на прибуток і ПДВ, а 12,2 млрд грн — рентні платежі.

За інформацією «Укрнафти», за січень-липень 2019 року компанія сплатила податки до бюджетів усіх рівнів на 7,6 млрд грн. Зокрема 52 млн грн в рахунок погашення простроченого податкового боргу.

У компанії зазначили, що у 2018 році вона «повному обсязі виконала поточні податкові зобов’язання, сплативши 16,3 млрд грн і посівши четверте місце серед найбільших платників податків країни».

У серпні Кабінет міністрів України звернувся до Господарського суду Києва з позовом до «Укрнафти» про стягнення 1,5 млрд грн. Третіми особами в справі виступають «Нафтогаз» і Міністерство фінансів України. 

Авторка: Євгенія Луценко
Поділитись: