Війна

Дії Росії у Сирії посилюють «Ісламську державу» — МЗС Франції

Війна/Дії Росії у Сирії посилюють «Ісламську державу» — МЗС Франції
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро засудив стратегію «тотальної війни», яку проводить у Сирії російська влада, підтримуючи режим Башара Асада

Міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро засудив стратегію «тотальної війни», яку проводить у Сирії російська влада, підтримуючи режим Башара Асада. За його словами, вона лише посилює «Ісламську державу».

Про це повідомляє RFI.

«Я вважаю важливим ще раз найгострішим чином засудити бомбардування і артилерійські обстріли Алеппо, де живуть близько 300 тисяч осіб, позбавлених їжі, медикаментів та медичної допомоги», — заявив Еро на зустрічі в Катарі.

У столиці країни Досі французький міністр зустрівся з Риядом Хіджабом, який представляє одну зі сторін опозиції Башару Асаду на міжсирійських переговорах в Женеві.

«Ця стратегія тотальної війни не може привести ні до чого іншого, крім як до розділу Сирії і посилення терористичного угрупування «Ісламська держава», — зазначив Еро.

За його переконанням, поведінка російської влади у Сирії це «стратегічна помилка».

Раніше повідомлялося, що президент Сирії Башар Асад відкинув пропозицію ООН надати самоврядування для східної частини міста Алеппо на півночі країни, в якій розташовується повстанська армія.

Внаслідок бомбардувань у східній частині Алеппо не працює жодна велика лікарня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООН попереджає про можливість голоду у Алеппо взимку

У заблокованій урядовими військами частині Алеппо нині, за приблизними оцінками, перебувають близько 300 тисяч людей в умовах нестачі води, їжі  та медичного забезпечення.

Нагадаємо, раніше в Алеппо 21 людина загинула в результаті авіанальотів

Пов`язані новини