Під час руху приміського поїзда № 6056 сполученням Львів — Сокаль 8 березня невідомі влаштували погром у салоні вагона, знімаючи це на відео для Instagram.

Як повідомляє пресслужба Укрзалізниці, вандали виламували сидіння та трощили ними шиби вікон і дверей у вагоні, а також автоматичних розсувних дверей.

Коли залізничники побачили розтрощений вагон, вони викликали поліціянтів, які хуліганів вже не застали.

«Нині правоохоронці провадять розслідування цього випадку та встановлюють особи зловмисників, а залізничники підраховують суму збитків, завданих вандалами, та визначають обсяг додаткових робіт, необхідних для відновлення пошкодженого вагона», — уточнили в Укрзалізниці.

Впродовж 2019 року під час приміських пасажирських перевезень «Львівською залізницею» зафіксували 21 випадок пошкодження, псування обладнання та крадіжок елементів з рухомого складу. Загалом збитки оцінюють у майже 220 тисяч гривень.

Залізничники наголошують, що такі випадки «становлять серйозну загрозу безпеці руху, а також життю та здоров’ю пасажирів і персоналу магістралі».

Нагадаємо, через прояви вандалізму та псування вагонів приміських поїздів Укрзалізниця отримала 12,5 мільйона гривень збитків від початку 2019 року до вересня.

Поділитись: