Головний виконавчий директор компанії Disney Боб Айґер 8 листопада заявив, що компанія у наступному році запустить власний стрімінговий сервіс і анонсував ексклюзивні серіали для нього. Майбутній конкурент Netflix буде називатися Disney+ і має стартувати наприкінці 2019 року.

Айґер заявив, що сервіс у наступному році покаже серіали за мотивами Star Wars та Marvel. За його словами, студія Lucasfilm розпочала роботу на серіалом про всесвіт «Зоряних Війн» ексклюзивно для Disney+.

Серіал буде розповідати про повстанця Кассіана Андора, персонажа фільму «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія», який вийшов у 2016 році.

Крім цього, для своєї стрімінгової платформи Disney планує серіал про персонажа всесвіту Marvel — Локі, якого грає актор Том Гіддлстон.

Як повідомляє CNBC, Disney планує прибрати всю свою інтелектуальну власність з бібліотеки Netflix вже у 2019 році. Крім того, у 2018 році компанія придбала медіахолдинг 21st Century Fox, значно збільшивши потенційну бібліотеку Disney+.

Нагадаємо, у травні американська компанія Netflix на торгах обігнала Disney і стала найдорожчою компанією, що займається потоковим онлайн-мовленням.

Влітку 2018 року студія Disney оприлюднила дати виходу нових фільмів до 2020 року.

/Лев Коротаєвський

Поділитись: