Світ

Дітей в затопленій печері Таїланду навчили занурюватися зі спеціальним обладнанням

7 липня, 2018 19:29
Світ/Дітей в затопленій печері Таїланду навчили занурюватися зі спеціальним обладнанням
Зберегти
Вигляд
Рятувальники навчили занурюватися зі спеціальним обладнанням дітей, які застрягли в затопленій печері в Таїланді. Проте проводити рятувальну операцію в найближчий час на планується.

Рятувальники навчили занурюватися зі спеціальним обладнанням дітей, які застрягли в затопленій печері в Таїланді. Проте проводити рятувальну операцію в найближчий час на планується.

Про це повідомляє «BBC Україна».

За словами Наронсака Осатанакорна, губернатора провінції Чіанг Рай, дітей навчили занурюватися, але починати операцію з їх визволення не планується, бо це занадто ризиковано.

Водночас від додав, що в разі виникнення небезпеки для дітей через погодні умови рятувальну операцію розпочнуть негайно.

Осатанакорн наголосив, що поки план порятунку підготовлений не до кінця, проте нестача кисню в печері і загроза злив змушують рятувальників поспішати.

Як повідомлялося, діти, які застрягли у печері Таїланду, написали листи батькам.

У Таїланді знайшли живими всіх 12 підлітків, які разом зі своїм футбольним тренером зникли в печерному комплексі. Їх шукали 9 днів. Дітей не можуть витягти на поверхню, адже печеру затопило водою.

Український дайвер Всеволод Коробов брав участь у рятувальній операції в Таїланді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українці допомагають рятувати дітей у печерах Таїланду

5 липня рятувальники відкачали 40% води з печери, де застрягли діти.

6 липня стало відомо, що в Таїланді загинув колишній військовий водолаз, який брав участь в операції з порятунку дітей, які опинилися у затопленій печері Тхам Луанг Нанг Нон. 

Інженери американської компанії SpaceX та Boring Co, засновником яких є Ілон Маск, вилетіли до Таїланду для допомоги в порятунку дітей із затопленої печери.

Більше про:
# діти
# Таїланд
Пов`язані новини