Життя

Діти полоненого бійця батальйону «Донбас» попросили президента звільнити батька

Життя/Діти полоненого бійця батальйону «Донбас» попросили президента звільнити батька
Зберегти
Вигляд

У переддень чергових мінських угод 16-річний Артем та 6-річна Софія прийшли до Адміністрації президента, щоб попросити звільнити з полону їхнього батька.

«Обмін «всіх на всіх» уже декларували у вересні. Я захоплююся Русланою, але не вірю СБУ. Маму і мене викликали до слідчого управління Дніпропетровської області, де вона давала свідчення, а у мене взяли аналіз на ДНК, хоча мій батько живий», - говорить Артем.

За словами хлопця, він написав листа президенту ще наприкінці жовтня, але відповіді не отримав до цього дня.

Друг сім’ї Олександр Гатіятулін розповів, що боєць батальйону «Донбас» Олексій потрапив в полон під Іловайськом і перебуває там вже 100 днів.

До родини вийшов представник Адміністрації президента та взяв у них нового листа до президента, проте, коментувати це відмовився.

«Зараз мій чоловік в Іловайську на відновлювальних роботах. Разом із ним ще 66 бійців. У нього було кілька можливостей зі мною зв’язатися. Я знаю, що він живий. Те саме підтверджують і офіційні списки центру Рубана та самої «ДНР» (…) В «ДНР» сказали, що я йому нічим допомогти не можу», - розповіла Громадському телефоном дружина полоненого Світлана.

Пов`язані новини