Компанія «ТехНова», що контролює Дарницьку, Чернігівську, Черкаську та Сумську ТЕЦ, уклала угоду на постачання 225 тисяч тонн вугілля антрацитної групи з Південної Африки.

Компанія «ТехНова», що контролює Дарницьку, Чернігівську, Черкаську та Сумську ТЕЦ, уклала угоду на постачання 225 тисяч тонн вугілля антрацитної групи з Південної Африки.

Про це повідомили на засіданні Нацкомісії, що здійснює регулювання енергетики й комунальних послуг, передає Центр транспортних стратегій.

За угодою, ціна становить 96,6 дол. за тонну (з урахуванням доставки і перевантаження).

Чернігівська ТЕЦ замовила 75 тис. тонн за ціною 96,6 дол. за тонну і веде переговори про закупівлю ще 225 тис. тонн.

Перше судно з вугіллям має прибути в Україну наприкінці травня, ще три — в третьому-четвертому кварталах. Контрагентом виступає міжнародний трейдер Vitol. Річна потреба Чернігівської ТЕЦ становить 450 тис. тонн вугілля.

Дарницька ТЕЦ замовила стільки ж і за такою ж ціною і теж веде переговори про покупку ще 225 тис. тонн. Річна потреба ДарТЕЦ — 440 тис. тонн вугілля.

Сумська ТЕЦ майже завершила переговори про постачання 75 тис. тонн антрациту, її річна потреба у вугіллі становить 86 тис. тонн. При цьому для завершення поточного опалювального сезону компанія придбала 5 тис. тонн антрациту у ПАТ «Центренерго».

Раніше повідомлялось, що штаб «блокади Донбасу» вимагає від уряду до 2 квітня припинити поставки вугілля з РФ.

Нагадаємо, що 26 грудня колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати з Донбасу метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Пізніше блокадники заявили про намір перекривати не лише залізничне сполучення, а й автошляхи з непідконтрольних територій Донбасу, і 16 лютого «Штаб блокади» перекрив дорогу та встановив блокпост біля селища Золоте Луганської області.

Станом на 11 лютого командир «Штабу блокади» Сергій Акимович в ефірі Громадського повідомляв про те, що за час проведення акції блокадники не пропустили вже більше 50 тисяч вагонів з окупованого Донбасу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місяць залізничній блокаді окупованих територій: хто втратив, а хто здобув?

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: