ENRU

Для туристів створять індустріальний маршрут Україною

Великі об’єкти індустріальної та постіндустріальної культурної спадщини країни об’єднають в один маршрут. Всеукраїнський маршрут планують запустити у 2018-му році. 

Як повідомляє Асоціація Чорнобильського Туризму у Facebook, «Всеукраїнський маршрут індустріального туризму: Чорнобиль та інші видатні пост/індустріальні дестинації України як місця Світової спадщини ЮНЕСКО» потрібен для того, щоб долучитися до існуючої мережі Європейського маршруту індустріальної спадщини і розширити його на промислові об’єкти України. А також, щоб зміцнити імідж України як держави індустріальної.

До першого варіанту маршруту включено, зокрема, Чорнобильська зона відчуження, одеські катакомби, провалля над порожнинами шахт у Кривому Розі тощо. Зазначається, що учасники робочої групи опрацюють інформацію щодо кожного з представлених об’єктів, підрахують вартість, оптимізують логістику і у лютому проведуть інфотур за участю ЗМІ та турагенцій України.

Над новим проектом працюють представники потужних індустріальних підприємств і туроператорів Кривого Рогу, Дніпра, Нікополя, Запоріжжя, Одеси.

ЧИТАЙТЕ: Від Донбасу до Чорнобилю: Як переселенці зі сходу відновлюють села навколо зони ураження ЧАЕС.