Фото:

Lego

Компанія Lego розробила новий конструктор зі своєї серії Star Wars, який довалить вам зібрати популярного персонажа із серіалу «Мандалорець» Малюка Йоду.

Про це Lego повідомила на своєму сайті.

Висотою фігурка буде трішки менша, ніж 20 сантиметрів. Скласти її можна буде з 1073 деталей. Набір передбачений для фанатів віком від 10 років.

Але навіть після того, як ви зберете Малюка Йоду, він не стоятиме на полиці, припадаючи пилом. Фігурка може рухати головою, вухами та ротом, тож нею можна повторювати відомі рухи Малюка, демонструючи готову модель.

Фото:

Lego

«Ціль полягала у тому, щоб передати чарівність і, перш за все, привабливість персонажа. Тому ми ретельно працювали, підбираючи кожну детальку», — розповідає менеджер з дизайну Lego Майкл Лі Стоквелл. Він також додав, що в наборі у Малюка буде і його улюблена іграшка — ручка від коробки передач.

Також у набір входить табличка з інформацією про Малюка Йоду, так, ніби фігурка є експонатом в музеї. Набір також містить маленьку фігурку Йоди.

Попередні замовлення будуть доступні вже з 21 вересня. А у продажі конструктор з’явиться з 30 жовтня.

Що за серіал?

«Мандалорець» — перший неанімаційний серіал у всесвіті «Зоряних війн». Хронологічно події серіалу розгортаються між шостим і сьомим епізодами «Зоряних війн», тобто після падіння Галактичної імперії та до появи Першого Ордену. Прем'єра другого сезону серіалу запланована на 30 жовтня.

Малюк Йода — це персонаж з цього серіалу. Він належить до тієї ж інопланетної раси, що і майстер-джедай Йода, популярний персонаж оригінальної трилогії і трилогії приквелів «Зоряних війн». Водночас він не є майстром у дитинстві. Одразу після виходу серіалу став одним із найулюбленіших персонажів глядачів.

Поділитись: