Офіс розвитку малого та середнього підприємництва планує запустити портал для малого й середнього бізнесу, на якому міститиметься інформація про введення власної справи.

«На порталі буде абсолютно вся інформація: від початку реєстрації власної справи до всіх програм підтримки», — в ефірі програми «Донбас reality check» на hromadske сказав експерт офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Мінекономіки Олександр Бабій.

За його словами, на сайті також буде сервіс Start Business Challenge: у ньому можна отримати інформацію про необхідні документи для реєстрації бізнесу, вартість оренди в обраному місті та інше.

«В іншому розділі можна отримати покрокову інструкцію по відкриттю власної справи з точки зору бізнес-моделі, запуску підприємницьких процесів та наймання працівників», — додав експерт.

Також на порталі буде розділ із переліком міських, обласних, державних і міжнародних програм підтримки малих і середніх підприємств.

Бабій зазначив, що офіс також готує проєкт, який передбачає гарантії та часткову компенсацію кредитних ставок для підприємців.

Поділитись: