Технології

У безпілотних автомобілях тестують бірюзові індикатори для взаємодії з пішоходами

New Atlas
Технології/У безпілотних автомобілях тестують бірюзові індикатори для взаємодії з пішоходами
Зберегти
Вигляд
lead
Автомобільний концерн Daimler AG провів випробування безпілотного Mercedes, який обладнаний світловими сигналами для взаємодії з пішоходами.

Представники компанії вирішили, що найкраще для взаємодії з людьми підходять бірюзові світлові індикатори, які розташовані по периметру автомобіля.

Компанії-розробники безпілотних автомобілів планують замінити невербальне спілкування пішоходів і водіїв додатковими індикаторами. Daimler AG встановив у автомобіль бірюзові індикатори, які блимали, коли машина гальмувала, і швидко блимали, коли знову починала рух.

Також компанія тестувала «жести» автомобіля. Наприклад, перед парковкою машина спочатку відкриє дзеркала і підніме задню частину, а потім передню. Таким чином автомобіль попереджав пішоходів про паркування.

Бірюзовий колір обрали, оскільки він не притаманний іншим функціям автомобіля і раніше не використовувався. 

Раніше у США потрапила в аварію машина з автопілотом від Apple. Це вже не перший випадок ДТП за участі безпілотного авто.

19 березня безпілотне авто компанії Uber у штаті Аризона на смерть збило жінку, яка переходила дорогу в невідведеному місці. Машина їхала в режимі автопілоту, але за кермом сидів оператор-водій. Аварія сталася уночі. Жінку швидко госпіталізували до лікарні, однак там вона померла від отриманих травм.

Влада Аризони заборонила випробування безпілотних таксі Uber після смертельної ДТП.

Після аварії Uber призупинила випробування безпілотних таксі. Також компанія відмовилася продовжувати дозвіл на випробування безпілотних автомобілів у штаті Каліфорнія. 

Пов`язані новини