Для того, аби задовольнити попит серед пасажирів, Укрзалізниці необхідно збільшити свій парк пасажирських вагонів на 15-20% або на близько 500 вагонів.

Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов, передає прес-служба відомства.

При цьому темпи оновлення вагонів УЗ суттєво скорочуються. Так, якщо у 2018 році компанія капітально відреставрувала та купили 120 пасажирських вагонів, то у 2019 році таких вагонів планується відремонтувати та придбати лише 50.

«Всі вони оснащуються індивідуальними розетками і мають кондиціонери. Сьогодні приблизно половина нашого парку вагонів обладнано кондиціонерами. Розетки є в половині парку купейних вагонів», — повідомив голова Укрзалізниці.

Нагадаємо, що «Крюківський вагонобудівний завод» подав на Укрзалізницю до суду. Компанія вимагає погасити борг за виготовлені на замовлення УЗ вагони у розмірі 1,4 мільярда гривень. В Укрзалізниці відхиляють звинувачення заводу та зазначають, що не погашають борг через затверджений урядом фінансовий план.

У липні 2018 року Укрзалізниця оголосила тендер на купівлю 54 пасажирських вагонів. Його виграв Крюківський завод.

Наприкінці липня 2019 року Укрзалізниця погрожувала зменшити обсяги пасажирських перевезень, якщо уряд не ухвалить рішення про зменшення розміру земельного податку для компанії.

Поділитись: