ENRU

Дні «Ісламської держави» в Мосулі злічені — Пентагон

Сили Іраку та Сирії, що протистоять за міжнародної підтримки угрупованню «Ісламська держава», закріпили свої успіхи у процесі відновлення контролю над містами Мосул і Ракка, які бойовики оголосили своїми столицями. Про це заявили в Міноборони США, повідомляє «Укрінфонрм».

«Бойовики «Ісламської держави» оточені з усіх боків силами, що переважають іх. На додаток до цього вони стикаються з опором у самому місті та щодня потрапляють під бомбардування й артилерійські обстріли коаліції», — охарактеризував ситуацію речник Пентагону капітан Джефф Девіс.

За його словами, угруповання «Ісламська держава» в цьому місті не має можливості отримати підкріплення та поповнити запаси.

«Ми вважаємо, що їхні дні лічені, зокрема, в східній частині Мосула, і вони починають розуміти це», — зазначив представник Пентагону.

У сирійському місті Ракка визвольні сили також просуваються у справі відновлення контролю над містом, зазначив Девіс. За його словами, успіх наземних операцій відзначається на півночі та північному заході Ракки.

Крім того, сирійські сили щільно оточили місто, досі контрольоване бойовиками.