Палата по вирішенню суперечок ФІФА постановила керівництво футбольного клубу «Дніпро» виплатити 340 тисяч євро колишньому нападнику команди Ніколі Калінічу за борги.

Про це порталу «Футбол 24» повідомили в прес-службі ФІФА. Крім виплати 340 тисяч євро, хорватський гравець також має отримати відсотки за несвоєчасну виплату боргу.

«Рішення не є остаточним і обов'язковим для виконання, оскільки була подана апеляція, яка знаходиться на розгляді в Спортивному арбітражному суді», — уточнили в прес-службі ФІФА.

Міжнародна федерація футболу повідомила, що таке рішення прийнято Палатою 28 квітня 2016 року, а 19 травня сторони отримали про нього повідомлення.

Хорватський нападник покинув «Дніпро» влітку 2015 року, коли перейшов до італійської «Фіорентини», але українська сторона й досі не виплатила йому всі гроші згідно з контрактом.

Нагадаємо, УЄФА розпочав дисциплінарну справу проти «Дніпра» за те, що клуб не розрахувався з кількома своїми екс-футболістами та колишніми тренерами на чолі з іспанцем Хуанде Рамосом.

Через це ФК «Дніпро» на рік дискваліфікували з єврокубків.

Поділитись: