Південний машинобудівний завод у Дніпрі виготовить 12 ракет-носіїв для досліджень і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних проектів.

Південний машинобудівний завод у Дніпрі виготовить 12 ракет-носіїв для досліджень і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних проектів.

Про це повідомляє прес-служба заводу.

Відповідний контракт з компанією S7 Sea Launch Limited на виробництво і поставку ракет-носіїв серії «Зеніт» завод уклав у квітні. Програми досліджень отримали назву «Морський старт» і «Наземний старт».

Зазначається, що у виробництві вже знаходяться дві модифікацій ракети «Зеніт-3SL» і «Зеніт-3SLБ».

Наразі портфель замовлень «Південмашу» на найближчі роки перевищує (в перерахунку) $ 350 млн. Серед основних замовників — компанії США, Італія, Індія, Південна Корея.

ДП «Південмаш» — одне з ключових підприємств ракетно-космічної промисловості України, відомий в світі виробник ракетоносіїв і супутників цивільного, наукового і військового призначення.

Раніше повідомлялося, що кілька місяців співробітникам заводу не виплачували зарплату. У грудні 2016-го Держкосмос сплатив 50 млн грн боргу по зарплаті «Південмашу».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: