Політика

«ДНР» може попросити про економічну асоціацію з Україною – Пургін

Політика/«ДНР» може попросити про економічну асоціацію з Україною – Пургін
Зберегти
Вигляд

Так званий «перший віце-прем'єр» самопроголошеної «ДНР» Андрій Пургін вважає, що «ДНР» може сформувати економічну асоціацію з Україною. Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на Пургіна.

«Ми хотіли б зберегти економічний і соціокультурний простір з Україною. Можливо, це буде форма свого роду економічної асоціації і навіть, можливо, надання Донбасу статусу офшорної зони. Все буде залежати від подальших домовленостей», - заявив він.

Лідер бойовиків підкреслив, що «не бачить сенсу» в зведенні додаткових захисних споруд на межі територій, контрольованих «днрівцями» та українськими військовими.

«Ми не бачимо сенсу в зведенні будь-яких додаткових споруд – стін та іншого. У сучасному світі це велика дурість. Суверенітет держави визначається не ізольованістю та кордонами, а відповідною політичної волею. Джерелом такого суверенітету служать самі жителі. До того ж, у багатьох залишилися на Україні родичі, і ми не хотіли б створювати людям перешкод для вільного переміщення і спілкування з близькими», - додав Пургін.

Нагадаємо, що раніше в «ДНР» заявили, що не збираються приєднуватися до Росії.

Пов`язані новини