Міжнародна асоціація IAOP опублікувала щорічний рейтинг кращих у світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100, до якого увійшли 13 як українських IT-компаній так і міжнародних компаній з великими представництвами в Україні

Міжнародна асоціація IAOP опублікувала щорічний рейтинг кращих у світі постачальників послуг аутсорсингу The Global Outsourcing 100, до якого увійшли 13 як українських IT-компаній так і міжнародних компаній з великими представництвами в Україні.

Відповідний рейтинг оприлюднений на сайті асоціації, повідомляє AIN.ua.

До топ-100 кращих аутсорсерів увійшли: EPAM Systems, Ciklum, ELEKS, Luxoft, N-iX, Miratech, Intetics Inc, SoftServe, Softjourn Inc, Sigma Software, TEAM International Services Inc, Program-Ace та Softengi. 

«Визнання IAOP для нас свідчить про те, що ми досягли важливого результату. Той факт, що кількість українських компаній у списку зростає з кожним роком, означає, що українська IT-індустрія — на правильному шляху. Це вже третя галузь за рівнем експорту», — зазначає Андрій Павлів, CEO і співзасновник компанії N-iX, що в цьому році вперше потрапила до рейтингу.

Раніше повідомлялося, що українська IT-компанія Readdle вийде на японський ринок.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: