Світ

До 2030 року 1% найбагатших людей світу володітиме двома третинами світових статків

10 квітня, 2018 15:31
Світ/До 2030 року 1% найбагатших людей світу володітиме двома третинами світових статків
Зберегти
Вигляд
Відповідно до оновлених досліджень аналітиків Бібліотеки палати представників Великої Британії, до 2030 року близько 60% світових статків знаходитиметься у руках 1% людей.

Відповідно до оновлених досліджень аналітиків Бібліотеки палати представників Великої Британії, до 2030 року близько 60% світових статків перебуватиме в руках 1% людей.

Про це повідомляє The Guardian.

Аналітики попереджають, що якщо не вжити заходів найближчим часом, нерівність між найбагатшими та найбіднішими людьми підштовхуватиме розвиток недовіри та невдоволення у світі протягом наступних десятиліть.

Як повідомляє видання, починаючи з 2008 року статки 1% найбагатших людей на планеті зростали приблизно на 6% щороку, в той час як решти 99% — лише на 3%.

Згідно з оцінками аналітиків, до 2030 року статки 1% найзаможніших людей світу зростуть зі 140 до 605 трильйонів доларів.

Однією з причин зростання нерівності у світі є вищі відсоткові ставки для активів найбагатших людей світу у порівнянні з відсотковими ставками, що діють для коштів решти світового населення.

Крім цього, на думку аналітиків, найзаможніші люди мають набагато більше переваг нарощувати капітал, через можливості вкладати великі суми у бізнес та цінні папери.

Раніше повідомлялось, що найбагатші російські олігархи втратили близько 16 мільярдів доларів протягом першого дня дії нових американських санкцій.

Більше про:
# бідність
Пов`язані новини