УКРАЇНА

До Білорусі із Сум виїхав автомобіль, щоб забрати тіло загиблої у ДТП дитини

14 травня, 2018 20:03
УКРАЇНА/До Білорусі із Сум виїхав автомобіль, щоб забрати тіло загиблої у ДТП дитини
Зберегти
Вигляд
З Сум до Білорусі виїхав спеціальний транспорт, що має привезти в Україну тіло 12-річного хлопця, який загинув у ДТП 13 травня.

З Сум до Білорусі виїхав спеціальний транспорт, що має привезти в Україну тіло 12-річного хлопця, який загинув у ДТП 13 травня.

Про це повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов у Facebook.

Жданов розповів, що говорив з послом України в Білорусі Ігорем Кизимом.

За словами останнього, постраждалим дітям медичну допомогу надають найкращі лікарі. «Особисто цим опікується міністр охорони здоров’я Білорусі, за що ми дуже вдячні», — написав Жданов.

Міністр також зазначив, що діти, які не постраждали внаслідок аварії, були тимчасово розміщені. До них вже приїхали батьки, в найближчий час вони поїдуть додому.

Жданов відзначив, що за потреби, українські рятувальники готові відправити до Білорусі медичний літак, але низка постраждалих наразі перебувають у нетранспортабельному стані.

Раніше у Білорусі затримали українського водія, що керував мікроавтобусом, який віз дітей і потрапив у ДТП.

Нагадаємо, 13 травня діти з української футбольної команди потрапили в ДТП у Білорусі. Внаслідок аварії одна дитина загинула, ще шестеро дістали важкі травми. Як повідомили в управлінні Державтоінспекції Брестського облвиконкому, мікроавтобус із дітьми зіткнувся з навантажувачем. Загинув пасажир 2005 року народження, який перебував на передньому пасажирському кріслі.

У МЗС підтвердили ДТП у Білорусі, де постраждали юні українські футболісти. Президент України Петро Порошенко доручив дипломатам і медикам надати необхідну допомогу постраждалим у ДТП в Білорусі.

/Павло Калашник

Більше про:
# ДТП
# Білорусь
Пов`язані новини