УКРАЇНА

До бюджету конфіскують 208 тисяч грн внесків «Аграрній партії» — НАЗК

9 листопада, 2017 13:45
УКРАЇНА/До бюджету конфіскують 208 тисяч грн внесків «Аграрній партії» — НАЗК
Зберегти
Вигляд
До державного бюджету буде конфісковано 208 тисяч гривень, які були перераховані як благодійний внесок на підтримку «Аграрної партії України».

До державного бюджету буде конфісковано 208 тисяч гривень, які були перераховані як благодійний внесок на підтримку «Аграрної партії України».

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Раніше Шевченківський районний суд Києва визнав директора ТОВ Науково-технічний центр «Алвіго» винним в адміністративній статті «порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії» і наклав штраф у розмірі 2 210 гривень та конфіскацією 208 тисяч гривень внеску на підтримку партії.

Він подав скаргу на це рішення, але Апеляційний суд її не задовольнив.

НАЗК встановило, що «Аграрна партія України» у листопаді 2016-го року отримала на свої рахунки два внески по 104 000 грн. Кошти надійшли від ТОВ «Науково-технічний центр «Алвіго», засновником якого є акціонерне товариство «Алвіго».

«Під час проведення Департаментом з питань запобігання політичній корупції НАЗК аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру був встановлений факт того, що на дату здійснення внесків кінцевими бенефіціарними власниками АТ «Алвіго» були іноземні громадяни. Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) зазначеної юридичної особи є громадяни РФ та Естонії», — ідеться у повідомленні.

Як додали у НАЗК, пізніше партія повернула компанії ці внески.

Раніше НАЗК виявило порушення у фінансуванні «Блоку Петра Порошенка».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# НАЗК
Пов`язані новини