ENRU

До бюджету конфіскують 208 тисяч грн внесків «Аграрній партії» — НАЗК

До державного бюджету буде конфісковано 208 тисяч гривень, які були перераховані як благодійний внесок на підтримку «Аграрної партії України».

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Раніше Шевченківський районний суд Києва визнав директора ТОВ Науково-технічний центр «Алвіго» винним в адміністративній статті «порушення порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії» і наклав штраф у розмірі 2 210 гривень та конфіскацією 208 тисяч гривень внеску на підтримку партії.

Він подав скаргу на це рішення, але Апеляційний суд її не задовольнив.

НАЗК встановило, що «Аграрна партія України» у листопаді 2016-го року отримала на свої рахунки два внески по 104 000 грн. Кошти надійшли від ТОВ «Науково-технічний центр «Алвіго», засновником якого є акціонерне товариство «Алвіго».

«Під час проведення Департаментом з питань запобігання політичній корупції НАЗК аналізу звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру був встановлений факт того, що на дату здійснення внесків кінцевими бенефіціарними власниками АТ «Алвіго» були іноземні громадяни. Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, кінцевими бенефіціарними власниками (контролерами) зазначеної юридичної особи є громадяни РФ та Естонії», — ідеться у повідомленні.

Як додали у НАЗК, пізніше партія повернула компанії ці внески.

Раніше НАЗК виявило порушення у фінансуванні «Блоку Петра Порошенка».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram