«РИА Новости» заявили про те, що уранці в їхній офіс у Києві подзвонили люди в формі з написом СБУ. Очевидці бачили, як люди з домкратом увійшли в будівлю, де розташований офіс агентства.

«РИА Новости» заявили про те, що уранці в офіс у Києві подзвонили люди в формі з написом СБУ. Очевидці бачили, як люди з домкратом увійшли в будівлю, де розташований офіс агентства. 

Повідомили також про те, що цього ж ранку у Києві затримали співробітника видання Кирила Вишинського. 

Водночас речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська опублікувала допису у Facebook про те, що «співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації». 

«Правоохоронці встановили, що вони використовувались країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України. Наразі відбуваються слідчі дії.  Деталі операції оприлюднимо сьогодні додатково», — йдеться у повідомленні.

Співробітник видання повідомив Громадському, що наразі його та інших колег не пускають до будівлі, де розташований офіс.

Пізніше Гітлянська опублікувала допис-підтвердження обшуків.

«Шановні журналісти не встигаю відповідати усім телефоном, тому: підтверджую обшуки дійсно проводяться в офісі РІА Новини України, затримано його керівника. Ми маємо обґрунтовану доказову базу, яку ми оприлюднемо по завершені слідчих дій. Прошу зачекати кілька годин!», — йдеться у повідомленні.

 

Поділитись: