Життя

До дня ЗСУ Укрпошта презентувала марку «За честь! За славу! За народ!»

Життя/До дня ЗСУ Укрпошта презентувала марку «За честь! За славу! За народ!»
Зберегти
Вигляд

До дня Збройних сил України Укрпошта презентувала художню поштову марку «За честь! За славу! За народ!» та конверт «Перший день» до цього випуску. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.

«Філателістична продукція від Укрпошти традиційно віддзеркалює значимі події нашої держави. У такий нелегкий час марка із зображенням справжнього українського воїна є як ніколи актуальною для нашого суспільства. На марці зображений збірний образ українського захисника, який був створений українським художником Володимиром Тараном з фотографій реальних бійців. Ми добре розуміємо, що досить важливо, щоб кожний герой відчував, що про нього пам’ятають, підтримують його вибір захищати Батьківщину та цінують його подвиг», – зазначив заступник генерального директора Укрпошти Роман Стасів.

Номінал марки – 2,00 гривні.

Також, відсьогодні стартувала спільна всеукраїнська акція Укрпошти та Міністерства оборони України «Привітай солдата з Новим роком». Охочі можуть писати листи солдатам з новорічними привітаннями та словами підтримки, і звісно ж, надсилати подарунки. Всі листи та посилки будуть передаватися особисто бійцям на блокпостах.

Листи та подарунки для поздоровлення бійців слід надсилати за адресою: 01001, вул. Хрещатик, 22, УДППЗ «Укрпошта», з поміткою «Привітання солдату».

Пов`язані новини