Поліція затримала дві вантажівки із близько 100 тонами побутових відходів, які прямували в місто Глухів Сумської області зі Львова.

Правоохоронці підготували звернення до міськголови Глухова Мішеля Терещенка для прояснення ситуації щодо незаконного ввезення львівського сміття, повідомляє прес-служба поліції Сумської області.

Близько півночі 29 жовтня працівники поліції, що несли службу на автодорозі Київ-Кіпті-Бачівськ, помітили два вантажних автомобіля МАН, які прямували в бік Глухова.

Фото su.npu.gov.ua

«Знайшлась і товаротранспортна накладна. В якій було зазначене лише місто відправник та місто, де автівки повинні бути розвантажені – Глухів, Сумська область. Зі слів водіїв – вони лише наймані перевізники, а в Глухові їх повинна була зустріти людина і надати подальші вказівки щодо вантажу», – повідомили в поліції.

У підсумку поліцейські супроводили сміттєвози за межі області.

Нагадаємо, 30 травня трьох співробітників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям на звалищі біля Львова під час сильної пожежі. Усі вони загинули.

10 червня голова ДСНС Микола Чечоткін доповів президентові про повну ліквідацію пожежі на сміттєзвалищі під Львовом.

Також дивіться у випуску програми RE:ФОРМА, чому в Україні вигідніше захоронювати сміття, аніж його переробляти та як це змінити.

 

Поділитись: