УКРАЇНА

До кінця року в Україну повернуться відомі лоукостери — голова Мінінфраструктури

УКРАЇНА/До кінця року в Україну повернуться відомі лоукостери — голова Мінінфраструктури
Зберегти
Вигляд

Вже в цьому році на український авіаринок повернуться відомі лоукостери, проте пасажирські перельоти вони будуть здійснювати лише з 2017 року. 

Про це в ефірі Громадського повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами авіаційний ринок України оживає. Окремі аеропорти збільшили свій пасажиропотік до 20%, в середньому по країні цей показник наразі сягає 13%.

«Все більше й більше авіакомпаній мають задоволення своїх запитів. Наразі близько 90% відсотків запитів нових авіакомпаній отримують підтвердження на співпрацю», — сказав Омелян.

Окремо міністр наголосив на тому, що стурбований політикою деяких регіональних аеропортів. Зокрема це аеропорти Івано-Франківська, Дніпра та Запоріжжя. Одним компаніям вони надають дозвіл на співпрацю, іншим категорично відмовляють.

Наразі мінінфраструктури розбирається з чим це може бути пов’язано, і якщо виявить обмеження вільного ринку або бажання нашкодити конкурентам, то будуть діяти жорстко.

Нагадаємо, 26 липня Україна та Литва домовилися про повне зняття обмежень у повітряному сполученні між країнами і відтепер між Україною та Литвою відсутні будь-які обмеження щодо кількості призначених перевізників та пунктів вильоту/прильоту.

Пов`язані новини