УКРАЇНА

До кінця травня очікується звільнення ще двох українців – Геращенко

УКРАЇНА/До кінця травня очікується звільнення ще двох українців – Геращенко
Зберегти
Вигляд
lead

Представник України в Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко очікує до кінця травня повернення з Росії ще двох українців. Про це вона заявила журналістам після прибуття президентського літака з Надією Савченко на борту.

«Це тільки той перший крок по звільненню всіх інших полів’язнів, які на сьогодні утримуються у Російській Федерації. І ми дуже очікуємо, що до кінця травня так само будуть позитивні новини по ще двох полів’язнях», - заявила Геращенко.

Нагадаємо, у московський СІЗО «Лефортово» з колоній, де вони відбували покарання, привезли засуджених українців Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка.

Як розповіла член громадської спостережної комісії Москви Зоя Свєтова, вони прибули у Москву ще 2 травня, Афанасьєва літаком доставили з Сиктивкара, а Солошенка – на поїзді з Нижнього Новгорода.

Мама Геннадія Ольга Афанасьева розповіла Громадському, їм ніхто не пояснив причини такого кроку. «Ні ніхто не знає. Є тільки припущення», - сказала вона.

Адвокат Афанасьєва Алєксандр Попков сподівається, що привезення його підзахисного пов'язано з процесом екстрадиції.

Нагадаємо, засуджений в Росії 73-річний громадянин України Юрій Солошенко підписав необхідні для екстрадиції документи. Раніше цей же документ підписав Геннадій Афанасьєв.

Пов`язані новини