До Києва обмежили в’їзд фур та вантажівок через ускладнення погодних умов, а саме сильний сніг, хуртовину, вітер та ожеледицю.

До Києва обмежили в’їзд фур та вантажівок через ускладнення погодних умов, а саме сильний сніг, хуртовину, вітер та ожеледицю, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Сьогодні, 18 грудня, у місті очікується до 5-10 см висоти снігу на дорогах.

Влада зазначає, що обмеження в’їзду великогабаритного транспорту «дозволить мінімізувати виникнення заторів на автошляхах та забезпечити рух снігоприбиральної техніки».

На дорогах Києва працювало близько 450 одиниць снігоприбиральної техніки та майже 4 тисячі працівників ЖЕД. У КМДА запевнили, що комунальні служби Києва забезпечені достатньою кількістю посипкового матеріалу.

Станом на 12:00 у Києві зняли обмеження на в'їзд для великогабаритного транспорту, повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області. У відомстві закликали водіїв утриматись від поїздок власним транспортом на далекі відстані під час погіршення погодних умов.

Раніше у Львівській та Закарпатській областях через сильні снігопади обмежили рух вантажного та великогабаритного транспорту.

Поділитись: