УКРАЇНА

До Києва привезли вже 513 тонн сміття зі Львова

УКРАЇНА/До Києва привезли вже 513 тонн сміття зі Львова
Зберегти
Вигляд
lead

Київський сміттєспалювальний завод «Енергія» прийняв вже 513 тонн сміття із Грибовицького сміттєзвалища під Львовом, де напередодні сталася масштабна пожежа.

Сміття везуть кожного дня, почитаючи з 18 червня, розповів Громадському керівник КП «Київкомунсервіс» Євген Русін.

«Станом на зараз вже прийнято 513 тонн, це близько 125 тонн на добу. 10 машин рухаються у напрямку Києва», — сказав Русін.

За його словами, київський сміттєспалювальний завод може приймати до 200 тонн львівського сміття на добу. «Це близько 10%-15% від загальної кількості сміття, яке переробляється на заводі», — пояснив Русін.

Також керівник «Київкомунсервіс» розповів, що Київ зможе приймати львівське сміття лише до 1 серпня, це зумовлено високим навантаженням на завод. «Якщо вони не зможуть приймати це сміття, фури розвертатимуть назад на Львів», — пояснив Русін.

«20%-30% від цієї кількості ми зможемо відправити на сортування, інше сміття буде спалено», — додав він.

Раніше, 21 червня, міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що близько 35% сміття з Грибовицького сміттєзвалища перевезуть до Києва.

Нагадаємо, 30 травня трьох співробітників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям на звалищі біля Львова під час сильної пожежі.

31 травня, повідомлялось про виявлення тіла одного загиблого. Пізніше повідомили про виявлення тіла другого загиблого. А увечері 31 травня рятувальники знайшли тіло третього загиблого.

10 червня голова ДСНС Микола Чечоткін доповів президентові про повну ліквідацію пожежі на сміттєзвалищі під Львовом.

Також дивіться у випуску програми RE:ФОРМА, чому в Україні вигідніше захоронювати сміття, аніж його переробляти та як це змінити.

Пов`язані новини