Для охорони правопорядку під час акцій у Києві задіяно три тисячі правоохоронців.

Так за даними поліції, сьогодні у Києві відбудеться кілька акцій. Наймасовіша, у якій, відповідно до поданої заявки, запланована участь близько 10 тисяч осіб, відбудеться у центральні частині міста.

«Зважаючи на це, розроблені відповідні розрахунки для належного забезпечення правопорядку і безпеки учасників заходів. Тож на службу заступило 3 тисячі працівників поліції та військовослужбовців НГУ. Залучені співробітники поліції діалогу, вибухотехнічної та кінологічної служб», — повідомили у прес-службі Нацполіції.

Водночас, начальник ГУНП у місті Києві Андрій Крищенко закликав організаторів та учасників заходів дотримуватися встановлених правил поведінки.

«У випадку вчинення правопорушень та провокацій правоохоронці діятимуть відповідно до норм чинного законодавства», — зазначив він.

У той же час, як передає кореспондент Громадського, правоохоронці повністю перекрили Урядовий квартал для руху автомобільного транспорту. Зокрема, машини поліції блокують проїзд на підходах до Адміністрації президента.

Перекрито в'їзди на вулиці Шовковичну, Інститутську, Лютеранську, Садову, Круглоуніверситетську і Липську.

На закриту територію можуть потрапити тільки мешканці прилеглих будинків.

Нагадаємо, раніше керівник центрального штабу «Національного Корпусу» Родіон Кудряшов заявив, що у суботу, 16 березня, на Майдані Незалежності відбудеться акція протесту із закликом до президента України Петра Порошенка покарати причетних до розкрадань в оборонці.

Поділитись: