Політика

До парламенту Вірменії напевне пройдуть дві відомі сили — аналітик

2 квітня, 2017 21:08
Політика/До парламенту Вірменії напевне пройдуть дві відомі сили — аналітик
Зберегти
Вигляд
Є велика ймовірність, що до парламенту Вірменії за результатами виборів 2 квітні, пройдуть Республіканська партія та партія блок «Царукян».

Є велика ймовірність, що до парламенту Вірменії за результатами виборів 2 квітні, пройдуть Республіканська партія та партія блок «Царукян».

Про це повідомив в ефірі Громадського керівник Вірменського аналітичного центру глобалізації та регіонального співробітництва Степан Григорян.

Поки екзитполи не оголосили. Ще до дня виборів, було відомо, що Республіканська партія

«Ще до дня виборів було відомо, що напевно проходить Республіканська партія — правляча партія, партія Царукяна — це дуже відома багата людина, його партія. Він побудував такий блок. Відомо було, що ці дві сили проходять. І це було пов'язано з іншими факторами. Не тільки лише, що в них рейтинг високий чи низький, а ще його тому, що в нас закон щодо виборів новий. Здавалося б тільки про багатопартійну систему. Однак насправді там є рейтингові голосування, це щось близьке до мажоритарного голосування, а у такій ситуації партії, які мають адміністративний ресурс, отримують перевагу. Отже, всі знають, що ці дві партії проходять з великим відривом»,  — сказав він.

За першими даними екзитполів, Республіканська партія має 46% голосів, блок «Царукян» – 25%.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини