Роман Скрипник
Станом на ранок 24 липня правоохоронці ще не затримали полтавця Романа Скрипника, який 23 липня захопив заручника, а згодом відпустив його і зник у лісопосадці.

Про це повідомили «Українській правді» у відділі комунікації поліції Полтавської області.

«Станом на зараз не затримали. Триває спецоперація. Залучено багато людей з різних підрозділів та відомств, залучена авіація, використається спецтехніка, і кінологи з собаками, і Нацгвардія. Координує роботу штаб у складі поліції, СБУ і прокуратури. Сподіваємося, що результати скоро будуть», — зазначила головна спеціалістка відділу комунікації поліції Полтавської області Поліна Ларіна.

За її словами, зловмисник втік через лісопосадку і зараз переховується на території, на якій чергуються лісопосадки і поля.

Ларіна не змогла відповісти на запитання, чи Скрипник озброєний і чи може становити небезпеку для людей, зазначивши, що вона не має такої інформації. Однак Нацполіція 23 липня повідомляла у Facebook, що чоловік небезпечний і озброєний.

Нагадаємо, зранку 23 липня у Полтаві правоохоронці намагалися затримати підозрюваного у крадіжці авто, але він почав чинити опір. Чоловік дістав гранату, взяв поліцейського у заручники та погрожував підірвати себе і правоохоронця, якщо його не відпустять.

Після перемовин рядового поліцейського замінили на начальника карного розшуку Віталія Шияна. Підозрюваному надали автівку, на якій він разом із заручником виїхав за межі міста.

Близько 16 год Скрипник відпустив правоохоронця, а сам сховався у лісі в Решетилівському району Полтавщини.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що підозрюваного звати Роман Скрипник і він раніше був судимий за дрібну крадіжку, шахрайство, зберігання наркотиків.

Поділитись: