ENRU

До протестів проти президента Сербії приєдналися студенти та військові

У столиці Сербії Белграді до акцій протесту проти обрання президентом країни діючого прем'єр-міністра Александара Вучича приєдналися студенти, незадоволені співробітники поліції і військові.

Про це повідомляє DW.

Зазначено, що демонстранти зібралися біля будівлі уряду в Белграді. Учасники акції розгорнули транспаранти з написами «Ми голодуємо, а еліта радіє» і «Вучич, ти — злодій».

Протести тривають вже декілька днів і проходять під гаслом «Протест проти диктатури».

Тисячі людей вимагають відставки Вучича і звинувачують його в маніпуляціях в ході голосування на президентських виборах.

Вони також звинувачують нинішню главу парламенту Майю Гойковіч в тому, що та закрила законодавчий орган саме на початку передвиборної кампанії, щоб позбавити опозицію можливості доносити до виборців свої погляди.

Нагадаємо, в ході виборів президента Сербії в першому турі переміг чинний прем'єр-міністр країни Вучич. Згідно з попередніми результатами, Вучич набрав понад 55% голосів.

Відразу після оголошення результатів голосування в країні почалися багатотисячні акції протесту проти такого результату народного волевиявлення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram