ENRU

До приймальні депутата Добродомова прийшли з обшуками

До громадської приймальні депутата Дмитра Добродомова вранці, 31 серпня, спробували увірватися представники прокуратури та СБУ з метою обшуку приміщення.

Як ідеться у заяві «Народного контролю», лідером якої є Добродомов, до приймальні спробували увірватися троє людей, один з них представився працівником прокуратури та пред’явив посвідчення слідчого.

Інші двоє чоловіків відмовилися називати свої імена та показувати документи.

«Чоловіки намагалися силою проникнути до приміщення, погрожуючи працівникам офісу. Після того, як в офіс прибули народні депутати та журналісти, спроби силового проникнення до приміщення припинилися», — йдеться у повідомленні.

Слідчий пред’явив ухвалу суду про обшук в рамках кримінального провадження, відкритого 31 січня 2013 року. Водночас, «Народний контроль»  орендує приміщення з 2016 року.

«Відповідно, законних підстав на обшук правоохоронці не мали», — заявили в партії.

Dmytro Dobrodomov

«У період з березня 2010 року по лютий 2014 року учасники злочинної організації Януковича В.Ф, до якої ввійшов структурний підрозділ під керуванням Курченка С.В., за безпосередньої участі та сприяння останнього … спланували і організували вчинення низки особливо тяжких та пов’язаних із ними злочинів», — зазначено в ухвалі. 

Також зазначається, що до злочинів були причетні представники Міністерства енергетики, Мінекономіки, Аукціонного комітету з продажу нафти, газового конденсату, скрапленого газу та вугілля, ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України».

Прес-секретарка генерального прокурора Лариса Сарган заявила, що правоохоронці не знали, що йдуть обшукувати приймальну нардепа Дмитра Добродомова, оскільки вона офіційно не зареєстрована. У коментарі «Українській правді» Сарган зазначила, що генеральний прокурор попросив Добродомова офіційно зареєструвати цю приймальню, аби наступного разу не було таких інцидентів. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram