УКРАЇНА

До справи щодо приватизації «Укртелекому» причетні Янукович та Азаров — ГПУ

22 травня, 2017 16:47
УКРАЇНА/До справи щодо приватизації «Укртелекому» причетні Янукович та Азаров — ГПУ
Зберегти
Вигляд
До справи щодо приватизації ВАТ «Укртелеком» за заниженою вартістю причетні колишній президент України Віктор Янукович та екс-прем'єр Микола Азаров.

До справи щодо приватизації ВАТ «Укртелеком» за заниженою вартістю причетні колишній президент України Віктор Янукович та екс-прем'єр Микола Азаров.

Про це у Facebook повідомила речниця генерального прокурора Лариса Сарган.

Вона зазначила, що ГПУ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо невиконання покупцем пакета акцій «Укртелекому» умов приватизації, незаконного виділення з держбюджету 220 млн грн. та приватизації 92% державного пакета акцій ВАТ «Укртелеком» за заниженою вартістю.

«У провадженні доведено заниження вартості пакету акцій ПАТ «Укртелеком» на 1 623 млн грн., підтверджено незаконне виділення з держбюджету 220 млн грн., у зв’язку з чим повідомлено про підозру Януковичу В.Ф., Азарову М.Я., Колобову Ю.В., Арбузову С.Г. та ще низці осіб», — написала Сарган.

За її словами, накладено арешт на 100% корпоративних прав ТОВ «Тримоб» та 92,79% акцій ПАТ «Укртелеком».

Сарган додала, що отримано дозволи суду на здійснення спеціального розслідування стосовно Януковича та Колобова.

«Рішення суду про дозвіл на здійснення спеціального розслідування щодо Азарова Миколи  та Арбузова Сергія очікується найближчим часом», — зазначила вона.

Нагадаємо, 5 травня Генпрокуратура повідомила про підозру колишньому голові Нацбанку України Сергію Арбузову у справі щодо приватизації «Укртелекому».

За даними ГПУ, колишнього чиновника підозрюють у причетності до виділення з держбюджету коштів на побудову виділеної телекомунікаційної мережі спеціального призначення, якою, згідно з умовами продажу пакета акцій «Укртелекому», повинен був займатися покупець — компанія «ЕСУ».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини