Політика

До участі в конкурсі у члени Вищої ради юстиції допущені 14 осіб

Політика/До участі в конкурсі у члени Вищої ради юстиції допущені 14 осіб
Зберегти
Вигляд

Конкурсі комісія з відбору кандидатів для призначення Президентом України членів Вищої ради юстиції допустила до участі 14 осіб.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

«За результатами розгляду заяв та ознайомлення з представленими документами до участі в конкурсі було допущено 14 осіб. 1 учасник відмовився брати участь у конкурсі. 4 учасника не були допущені з-за невідповідності вимогам, які пред'являються до кандидатів у ВСЮ відповідно до закону України «Про Вищу раду юстиції», або у зв'язку з неподанням встановленого цим законом повного пакету документі», – йдеться у повідомленні.

Конкурсні процедури із добору кандидатів продовжать у понеділок, 27 квітня.

««Наразі ми ознайомилися з поданими заявниками документами та відсіяли тих, хто або явно не відповідає вимогам закону, або подав неповний пакет документів. Також один із заявників самостійно відмовився від участі в конкурсі. Подальші процедури включатимуть ретельне вивчення всіх поданих документів, в тому числі декларацій про майновий стан та мотиваційних листів, проведення співбесід та спеціальну перевірку», – зазначив голова комісії Володимир Василенко.

Пов`язані новини