Зранку 25 лютого правоохоронці прийшли з обшуками до учасників та засновників Громадської організації «Український кіберальянс».

Про це керівники альянсу повідомляють на своїх сторінках у соцмережах та на сторінці організації.

Зокрема, обшуки проводять в Олександра Галущенка, Андрія Перевезія та Шона Браяна. Організація пов'язує такі дії Національна поліція України з політичним тиском на своїх активістів.

«У нас з Олександром Галущенком почалися обшуки, хто може допомогти?», — написав Андрій Перевезій.

У коментарях до допису повідомляють, що обшук проводять поліцейські за підтримки спецпідрозділу КОРД. Обшук санкціонований ухвалою одеського суду. Підставою для таких слідчих дій стала стаття 361 Кримінального Кодексу України «Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку».

Український кіберальянс (Ukrainian Cyber Alliance) — спільнота українських кіберактивістів з різних міст України і куточків світу, яка виникла навесні 2016 року з об'єднання двох груп кіберактивістів FalconsFlame і Trinity, пізніше до альянсу приєдналася група кіберактивістів RUH8 та окремі кіберактивісти групи КіберХунта.

Поділитись: