Життя

«До зустрічі на Батьківщині»: Сенцов і Кольченко написали листи Савченко

Життя/«До зустрічі на Батьківщині»: Сенцов і Кольченко написали листи Савченко
Зберегти
Вигляд

Утримувані в Росії українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко відповіли на листи льотчиці Надії Савченко. Їх передали український консул у Ростові-на-Дону Олександр Ковтун та генеральний консул Віталій Москаленко, пише ТСН.

Сенцов написав, що не буде просити Савченко припинити голодування, але зауважив, що не хоче, щоб вона страждала. «Вони цього не варті», - зазначив він.

Кольченко, в свою чергу, побажав Савченко якнайшвидшого звільнення з ворожого полону, а поки - сил і витримки.

Напередодні сама Надія Савченко написала листа українцям, вітаючи їх з Новим роком та різдвяними святами.

25 серпня військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. Разом з ним суд Ростова засудив кримського активіста Олександра Кольченка до 10 років ув'язнення у виправній колонії суворого режиму. Суд над Надією Савченко ще триває.

Президент Росії Владімір Путін, відповідаючи на питання щодо обміну утримуваних у РФ українців на російських військових Єрофєєва і Алєксандрова, заявив, що обмін повинен бути рівноцінним.

Уповноважений з прав людини при президенті Росії Елла Памфілова заявила про необхідність обміну українки Надії Савченко на арештованих в Україні російських військових Євгенія Єрофєєва і Алєксандра Алєксандрова.

/ фото svoboda.org

Пов`язані новини