Український добровольчий корпус знаходиться на межі Дніпропетровської та Донецької областей. Патріотично налаштовані чоловіки різного віку приїхали сюди з однією метою – захищати Україну від окупантів. Тут є люди зі всієї України, а також небайдужі іноземці. Вони з різним бекграундом, з різними поглядами на політику та життя. Проте всі – об’єднані спільною метою.

На базі посітйно тривають тренування – стрільбища, фізичні й тактичні вправи. Годують тричі на день, досить добре як для армії.

Більшість добровольців не спілкуються з журналістами, на що мають вагомі причини – сімейні обставини та нестабільне політичне становище в країні: «Ми сюди приїхали країну рятувати, а не балакати на камеру». 

Чоловіки не підтримували мирний план Порошенка: «Які переговори можуть бути з терористами, які ведуть підступну війну, вбивають наших людей? Неважко віддавати накази про безглузде перемир'я, знаходячись у безпеці, а не на передовій». 

Всі хочуть миру, але для того, вважають, треба спочатку навести порядок, захистити мирне населення та вигнати окупантів.

\ Григорій Кириленко

Поділитись: