Докази обвинувачення екс-беркутівця Зінченка ґрунтуються на телефонному трафіку та антропометричних даних, заявив в ефірі Громадського старший прокурор ГПУ Олексій Донський.

«Від початку були перші дані (показання) у кримінальному провадженні, які давали підстави саме його підозрювати у вчиненні злочину. В подальшому ці докази були перевірені іншими доказами, зокрема, трафік його мобільного телефону, надалі вже по його відео і по його антропометричних даних також проводились експертизи», - заявив Донський.

Він додав, що були запрошені експерти різних галузей знань, проводили не одну експертизу, які підтвердили, з різним рівнем вірогідності, що «це – саме Зінченко».

«Але наголошую обвинувачення ґрунтується на комплексі доказів. Я б зараз не хотів зупинятися на цій всій доказовій базі, а по мірі їх надання в суді, матимете змогу переконатися, що вона є більш ніж обґрунтованою», - додав старший прокурор ГПУ.

Раніше Донський заявляв, у Генпрокуратури є докази, що саме Садовник керував діями екс-беркутівців Сергія Зінченка та Павла Аброськіна.

Генпрокуратура надасть в суді докази, які переконають, що Зінченко та Аброськін є безпосередніми виконавцями тих злочинів, які їм інкримінують (масове вбивство протестувальників 20 лютого).

28 грудні Святошинський суд Києва продовжив термін утримання під вартою екс-беркутівців Павла Аброськіна і Сергія Зінченка до 25 лютого 2016 року.

Поділитись: