В Антарктиді знімальна група документалістів BBC Earth врятувала групу імператорських пінгвінів, які застрягли на дні льодяної ущелини. Зазвичай, знімальні групи не втручаються в природний перебіг подій.

Сильний вітер не давав птахам самостійно вибратись слизькими схилами. Тоді знімальна група лопатами прорубала «сходинки» для самок пінгвінів з дитинчатами, які застрягли на дні льодяної ями.

Виконавчий продюсер програми Майк Ґантон заявив, що він, хоч і не приймав участь в схваленні рішення втрутитись, повністю підтримує дії своєї знімальної групи.

«Це відбулося за таких незвичних умов… У більшості ситуацій втручатися не вийде і не варто. Але, на мою думку, в цій ситуації було стільки різних факторів», — сказав Ґантон.

Він пояснив, що знімальна група не чіпала пінгвінів — документалісти лише створили умови, за яких пінгвінам було б не настільки слизько.

Нагадаємо, у США поліція спіймала двох єнотів у яких підозрювали сказ, але насправді вони виявилися п’яними. Імовірно, вони наїлися яблук, що заграли.

Поділитись: