Життя

Доля політв'язня Абдуллаєва, «звіт» так званого обмудсмена в Криму та 100 років прапору ВМС України

2 травня, 2018 23:44
Життя/Доля політв'язня Абдуллаєва, «звіт» так званого обмудсмена в Криму та 100 років прапору ВМС України
Зберегти
Вигляд
Політв'язень Узеїр Абдуллаєв у критичному стані. У фігуранта так званої «справи Хізб ут-Тахрір» зараження крові. Він потребує негайної госпіталізації та лікування. Проте не зважаючи на численні скарги та зверенння, в СІЗО йому відмовили.

Політв'язень Узеїр Абдуллаєв у критичному стані. У фігуранта так званої «справи Хізб ут-Тахрір» зараження крові. Він потребує негайної госпіталізації та лікування. Проте не зважаючи на численні скарги та зверенння, в СІЗО йому відмовили. Правозахисникам та адвокатам наразі вдалося тільки добитися його переведення в медичну частину ізолятору. Як врятувати його та інших політв'язнів — говоримо у програмі «Громадське.Крим» із головою Кримськотатарського ресурсного центру та членом Меджлісу Ескандером Барієвим і речницею Amnesty International Марією Гур’євою. 

Також у випуску: 

  • «Омбудсмен» на службі ФСБ. Так звана кримська «уповноважена зі справ людини» Людмила Лубіна оприлюднила звіт за 2017 рік. 118 сторінок тексту з фотографіями, цитати з біблії, вірші Пушкіна та Фета. Тотального порушення прав людини на окупованому півострові, які є в усіх міжнародних звітах та бачить весь світ, «омбудсмен» Лубіна не побачила.
  • 100 років прапору ВМС України. 29 квітня минуло 100 років відтоді, коли у Севастополі кораблі Чорноморського флоту підняли українські прапори і перейшли під юрисдикцію Української Народної Республіки. Як це було і чому це важливо, розповів Громадському історик Андрій Іванець.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# анексія криму
Пов`язані новини