УКРАЇНА

Доля політв'язня Балуха, чиї судна досі ходять до портів Криму та дії влади для повернення півострова

18 квітня, 2018 23:50
УКРАЇНА/Доля політв'язня Балуха, чиї судна досі ходять до портів Криму та дії влади для повернення півострова
Зберегти
Вигляд
Доля політв'язня Балуха, чиї судна досі ходять до закритих портів Криму та що робить влада для повернення півострова — про це в ефірі Громадське.Крим.

Політв'язень Володимир Балух у кримському СІЗО вже місяць відмовляється від їжі. Стан його здоров'я дедалі погіршується, а тиск з боку правоохоронців, фізичний і психологічний — посилюється.

Про це в ефірі програми «Громадське.Крим» о 21:00 говоримо із громадським захисником Балуха архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом. 

Також у випуску: 

  • Українська політика щодо Криму. Що робить українська влада для повернення окупованого півострова під контроль України? Питаємо у керівника управління з питань АР Крим та Севастополя міністерства з питань тимчасово окупованих територій Сергія Мокренюка.
  • «Чорний список» суден-порушників. Судна яких країн і досі ходять до закритих портів Криму, та чи діють міжнародні санкції?
  • Фільм «Черкаси»: історія нескорених. Про фільм, присвячений спротиву моряків тральщика «Черкаси» російській агресії в Криму навесні 2014 року, поговорили із режисером Тимуром Ященко.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини