ENRU

Доля політв'язня Балуха, чиї судна досі ходять до портів Криму та дії влади для повернення півострова

Політв'язень Володимир Балух у кримському СІЗО вже місяць відмовляється від їжі. Стан його здоров'я дедалі погіршується, а тиск з боку правоохоронців, фізичний і психологічний — посилюється.

Про це в ефірі програми «Громадське.Крим» о 21:00 говоримо із громадським захисником Балуха архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом. 

Також у випуску: 

  • Українська політика щодо Криму. Що робить українська влада для повернення окупованого півострова під контроль України? Питаємо у керівника управління з питань АР Крим та Севастополя міністерства з питань тимчасово окупованих територій Сергія Мокренюка.
  • «Чорний список» суден-порушників. Судна яких країн і досі ходять до закритих портів Криму, та чи діють міжнародні санкції?
  • Фільм «Черкаси»: історія нескорених. Про фільм, присвячений спротиву моряків тральщика «Черкаси» російській агресії в Криму навесні 2014 року, поговорили із режисером Тимуром Ященко.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.