На нашому сайті з'явилася оновлена сторінка підтримки. Долучайтеся до спільноти Друзів hromadske, розвивайте разом з нами незалежну журналістику та дайте змогу кожному українцю читати чесні новини.

У нашій оновленій моделі членства ви зможете спілкуватися напряму з нашими журналістами, брати участь у створенні контенту, приходити в гості до нашої редакції та отримувати корисні подарунки за системну підтримку.

Ми пропонуємо обрати один з трьох рівнів підтримки: «друг», «партнер» і «родина» — кожен з них має свій набір подарунків та визначає ступінь залученості аудиторії у життя організації.

 «Наша аудиторія вже багато років нас фінансово підтримує і вболіває за наші успіхи. Ми хочемо приносити їй ще більше користі й віддячувати не тільки якісними матеріалами. Тому hromadske оновило свою модель членства. Я сподіваюся, що в такий спосіб ми розширимо спільноту людей, які цінують незалежну журналістику, і врешті це допоможе нам не лише міцно стояти на ногах, а й системно розвиватися», каже Юлія Банкова, СЕО hromadske.

Отримані кошти hromadske спрямовуватиме на розвиток YouTube каналу, промо, покращення роботи сайту, розбудову соціальних мереж, а також на покриття інших витрат, необхідних для існування організації.

Поділитись: