Донецьк обстріляли з артилерії – постраждала жінка
Близько 1.40 з артилерії обстріляли Київський район Донецька. Внаслідок цього постраждала жінка, яка з осколковим пораненням доправлена до лікарні. Про це повідомляє сайт міськради.
Снаряди влучили на територію спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №22, двох дев'ятиповерхових будинків, а також двох приватних будинків.
Знеструмленими залишаються 44 трансформаторні підстанції, без газопостачання – більше двох тисяч абонентів.
- Поділитися: