Війна

Донецька фільтрувальна станція остаточно запрацювала

8 травня, 2017 07:29
Війна/Донецька фільтрувальна станція остаточно запрацювала
Зберегти
Вигляд
Донецька фільтрувальна станція остаточно запрацювала, надходження води до міста Авдіївка у Донецькій області очікується вже вранці.

Донецька фільтрувальна станція остаточно запрацювала, надходження води до міста Авдіївка у Донецькій області очікується вже вранці.

Про це повідомив у Facebook очільник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін.

«Вода прямує в бік Авдіївки. Очікуємо на її прибуття сьогодні увечері, після чого почнемо наповнення резервуару чистої води. Близько з 5-ї ранку населення міста зможе отримувати воду в штатному режимі», — йдеться в повідомленні.

Нагадаєемо, раніше повідомлялося про те, що Спільний центр з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін дав гарантії режиму тиші на 5-7 травня для відновлення електропостачання Донецької фільтрувальної станції.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# ДФС
# Авдіївка
Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
Зберегти