Війна

Донецька фільтрувальна станція відновила роботу після чергового обстрілу

6 квітня, 2017 09:15
Війна/Донецька фільтрувальна станція відновила роботу після чергового обстрілу
Зберегти
Вигляд
В Авдіївці  на Донеччині відновила роботу Донецька фільтрувальна станція, вода подається в місто.

В Авдіївці  на Донеччині відновила роботу Донецька фільтрувальна станція, вода подається в місто.

Про це розповів голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін, передає «112 Україна».

«Станція працює. Мені тільки що про це доповідав наш керівник авдіївського водоканалу. Він розмовляв з диспетчером, який сидить в Донецьку. Це з його доповіді. Вода подається в місто. Все нормально. Світло також є», — зазначив він.

За словами Малихіна, вода не припиняла надходити в місто, оскыльки до вчорашнього знеструмлення станції резервуари встигли заповнитися.

Нагадаємо, вчора, 5 квітня, в результаті обстрілу Авдіївки припинила свою роботу Донецька фільтрувальна станція.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
Зберегти