Війна

Донецька фільтрувальна станція зупинилася

24 лютого, 2017 17:46
Війна/Донецька фільтрувальна станція зупинилася
Зберегти
Вигляд
Донецька фільтрувальна станція, що забезпечує водою Авдіївку, Ясинувату і частину Донецька, повністю припинила роботу, персонал евакуюють.

Донецька фільтрувальна станція, що забезпечує водою Авдіївку, Ясинувату і частину Донецька, повністю припинила роботу, персонал евакуюють.

Про це повідомляє компанія «Вода Донбасу».

Таке рішення було прийнято через постійні обстріли і пошкодження станції

«В таких умовах забезпечувати роботу Донецької фільтрувальної станції неможливо, люди практично постійно знаходяться в бомбосховищі. Керівництвом Компанії прийнято рішення про евакуацію персоналу і зупинку Донецької фільтрувальної станції», — йдеться у повідомленні. 

Зокрема, на фільтрувальній станції пошкоджено хлоропровід і покрівлю. Також були попадання снарядів у резервуари чистої води та біля адміністративних будівель.

У Міноборони України уточнили, що ДФС забезпечує водою водою Авдіївку, Красногорівку і селище Верхньоторецьке, які знаходяться під контролем Збройних Сил України. Також станція дає воду окупованим бойовиками Донецьку, Ясинуватій, селищам Василівка і Спартак.

«За інформацією місцевої військово-цевільної адміністрації, міський резервуар заповнений. Питна вода надходить до населення в штатному режимі. У місцевому каналізаційному господарстві стежать за ситуацією на фільтрувальної станції, яка живить Авдіївку і готові до будь-якого розвитку подій», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в Авдіївці через обстріли немає води.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини