Донька колишнього генпрокурора Віктора Шокіна — Аліна — яка є громадянкою США, має намір подати до суду на екс-віце-президента Джо Байдена.

Донька колишнього генпрокурора Віктора Шокіна — Аліна — яка є громадянкою США, має намір подати до суду на екс-віце-президента Джо Байдена.

Таким чином, за її словами, вона хоче відреагувати на заяви Байдена щодо причетності до звільнення Шокіна.

Аліна Шокіна повідомила про це у Twitter з акаунту з ніком @alina_oneworld. Водночас сам Шокін підтвердив цю інформацію «Українській правді».

«Обдумала ситуацію з промовою екс-віце-президента Байдена, в якій він публічно образливо висловився про мою покійну бабусю і мого батька. З огляду на те, що це стосується всієї моєї родини, планую звернутися до суду щоб захистити гідність моїх рідних», — написала вона.

Шокін, коментуючи рішення доньки, сказав, що йому відомо про її наміри.

«Найбільше, що її вразило, це те, що згадали її покійну бабусю. Батька – то само собою, але бабусю. Так він зганьбив її, той Байден, що вона вирішила прийняти таке рішення», — сказав колишній генпрокурор.

Нагадаємо, 23 січня екс-віце-президент США Джо Байден виступив  у Вашингтоні і розповів, як вимагав у Києва звільнити колишнього генпрокурора Шокіна.

«Я їм сказав: ми не дамо вам мільярда доларів. Вони мені кажуть: «Але ви не маєте таких повноважень, ви — не президент, а президент казав, що дасть. Я відповів: «Дзвоніть йому. Я вам говорю, що ви не отримуєте мільярда доларів». Я глянув на них і сказав: я їду через 6 годин, і якщо вашого генпрокурора не звільнять до того часу, ви не отримаєте грошей. Сучий син! І його звільнили. І поставили на його місце того, хто на той час підходив», — розповів Байден.

29 березня 2016 року Верховна Рада відправила генерального прокурора України Віктора Шокіна у відставку. За відповідне рішення проголосували 289 народних депутатів. Шокін очолював ГПУ з 10 лютого 2015 до 3 квітня 2016 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile