УКРАЇНА

Донька політв’язня Умерова: У нас немає прямих контактів з українською владою

УКРАЇНА/Донька політв’язня Умерова: У нас немає прямих контактів з українською владою
Зберегти
Вигляд

На даний момент представники української влади не виходили на прямий контакт з родиною утримуваного в психлікарні Сімферополя в анексованому Криму заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

Про це в коментарі Громадському розказала його донька Айше Умерова.

«Прямих контактів з нами немає. Ми контактуємо лише з представником Меджлісу в Києві. Вони там на місці намагаються більш активно залучати українську владу», – сказала вона.

За її словами, на даний момент до цього питання активно підключилось МЗС та комітет Верховної Ради із закордонних справ.

«Поки що ніяких офіційних заяв на найвищому рівні не було. Ми сподіваємось, що якісь питання вирішуються хоча б кулуарно. Відкрито з нами на контакт ніхто не виходив», – сказала Айше Умерова.

Крім того, вона розказала, що стан Ільмі Умерова залишається відносно стабільним. Проте йому довелось збільшити дозу препаратів для того, щоб тримати під контролем рівень цукру в крові.

Нагадаємо, що 3 серпня «Всесвітній день солідарності з Ільмі Умеровим» підтримали у диппредставництвах України в багатьох країнах світу.

В коментарі Громадському надзвичайний і повноважний посол України в Португалії Інна Огнівець сказала, що подібні акції є дуже важливими для того, щоб посилити тиск на Росію і примусити її звільнити політв’язнів.

Пов`язані новини