Допінг-проби 155 футболістів Росії могли підмінити – глава комісії WADA

29 червня, 2017 20:31
default/Допінг-проби 155 футболістів Росії могли підмінити – глава комісії WADA
Зберегти
Вигляд
Голова незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Річард Макларен припускає, що в Росії існує спеціальна система приховування випадків вживання футболістами допінгу.

Голова незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Річард Макларен припускає, що в Росії існує спеціальна система приховування випадків вживання футболістами допінгу.

В інтерв'ю каналу ARD він повідомив, що на даний момент є 155 допінг-проб російських футболістів, які не були проаналізовані.

«Є 155 проб, які не були проаналізовані. Наразі вони вилучені WADA. Ми поінформували про це Міжнародну федерацію футболу ФІФА», – сказав Макларен.

На його думку, ці зразки сечі або піддалися маніпуляціям, щоб не допустити позитивних результатів допінг-тестів, або містять заборонені речовини, які будуть виявлені при повторній перевірці.

«Очевидно, що існував банк з чистою уриною, і очевидно, що цей банк використовували для потреб футболістів. За нашою інформацією, робилися спроби підміни результатів допінг-тестів», – вважає глава незалежної комісії WADA.

Нагадаємо, що за даними опитування міжнародної антикорупційної організації Transparency International 43% уболівальників в світі проти проведення Чемпіонату світу-2018 в Росії.

Нагадаємо, що згідно даних розслідування журналістів німецького телеканалу ARD, Міністр спорту Росії Віталій Мутко міг бути причетний до приховування інформації про систематичне застосування допінгу російськими спортсменами.

Раніше повідомлялося, що тисяча російських спортсменів причетна до допінгової змови.

Також зазначалося, що Росія відмовилась проводити два Кубки світу через допінговий скандал.

Водночас російські чиновники вперше визнали існування допінгових махінацій, що вплинули на головні спортивні змагання світу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини