ENRU

Doppelmayr зацікавилася будівництвом канатної дороги в Києві — Кличко

Компанія Doppelmayr зацікавилися можливістю будівництва в центральній частині Києва канатної дороги, яка за планами влади пов'яже ключові туристичні місця.

Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко, повідомляє Київська міська державна адміністрація. 

«На цьому тижні до Києва приїжджали представники компанії Doppelmayr, яка є світовим лідером з будівництва канатних доріг. Те, що високе керівництво приїжджає і виявляє зацікавленість в проекті, є дуже хорошим сигналом. Упевнений, що наступної весни ми зможемо говорити про початок будівництва канатної дороги», — заявив він.

Кличко також зазначив, що влада планує оновити і київський фунікулер. Зокрема, зробити просторішими вагони та кондиціонування к них.  

«Фунікулер буде не тільки транспортним засобом, а також — одним з атракціонів, який із задоволенням будуть відвідувати багато киян і гостей нашого міста», — підкреслив В.Кличко.

Міський голова зазначив, що 60% з усіх інвестицій, які були залучені в минулому році в Україні, прийшли саме до Києва.

Doppelmayr Garaventa Group — австрійсько-швейцарська компанія, що спеціалізується на виробництві крісельні підйомників, канатних доріг, гондол, поверхневих буксирувальних пристроїв для гірських лиж та атракціонів.

Нагадаємо, у метро Києва відкрили 4 сервісні центри з питань безконтактних карток.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram